4.000 TL. ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

İstanbul’un etkileyici güzelliği ve derin tarihi geçmişinden ilham alınarak kurulan LadyBolis, renklilik, desen ve el işçiliği vurgusunu odağına alan bir tasarım markası olup; iki yakın arkadaşın, Selin & Serda, yetenek ve zevklerinden oluşan hobilerini zamanla işbirliğine dönüştürmeleriyle oluşmuştur.

Çabası; minimalist detaylarla süslenen, doğadan ilham alan renk ve desenleri farklılaştıran pamuğun konfor ve zerafetini kumaşlarına yansıtmaktır.

Geçen yıllar boyunca dünya pazarında edindiği yerle, LadyBolis markası, zamansız olmasıyla dikkat çeken desen ve kalıplarının her birini özenle tasarlar, dokuma ve üretim aşamalarına gönderir. 

Kullandığı materyalin kalitesine ve doğallığına çok önem verir. Kaliteden emin olduğu noktada da kullanışlı ve nitelikli ürün yelpazesiyle buluşturur. 

Koleksiyonun tamamı, tüm günün rahatlıkla yaşanmasını amaçlar.

Koleksiyonun ana parçalarını pamuk ve viskon gibi doğal kumaşlardan, klasik kesim gömlek elbiseler, pantolon&tunik takımlar ve kimonolar oluşturur.

LadyBolis, ilham aldığı doğaya özen ve çevreye duyarlılığıyla üretim yapmayı esas alırken, dijital olarak yapılan baskılarsa su bazlı ekolojik boyalarla uygulanır. Etik üretim politikasını benimsemiş yerel üretici ve zanaatkar ustaların kıymetli el işçiliği ile üretilir.

Zanaatkar ustalarla modern moda unsurlarını birleştiren LadyBolis hayatınızı kolaylaştıran konforlu kesim, kalıp, kumaş; ayrıca da enerji veren renkli tarzıyla zamansız olma çabası daima devam edecek…